TOURNAMENT

Red Bull Flick Yayını #2

24.12.2020 22:00 +3 UTC · Hosted by Red Bull    COMPLETED  

Game & Region
CS:GO, Global
Tournament Format
Round Robin
Information
Team Size
2v2
Entry Fee
Free to Enter
Map
Flick_Castle_v4
Flick_Garden_v4
Flick_Speedway_v4
Flick_Matrix_v4
Flick_Himalaya_v4
Game Mode
Danger Zone
Match Mode
Competitive
Show detailed settings
Check-In Start
77 Hours before start
Max. Participants
2 confirmed participants
Round Start
ASAP (right away)
Game Start
By Players
Go-to-lobby Timer
60 minutes
Go-to-game Timer
60 minutes

Information:

Bu turnuvaya katılmış olan her takım ouncusu, aşağıdaki şartları resen kabul etmiş sayılır:

Bu etkinliğe katılmaya uygun bir fiziksel ve zihinsel durumda ve gerekli becerilere sahip olduğumu onaylıyorum. Herhangi bir şekilde yaralanmam ya da kişisel eşyalarımın zarar görmesi durumunda ne etkinliğin organizatörünün, ne Red Bull GmbH şirketinin ("Red Bull"), ne de bağlı şirketlerinin hiçbir şekilde suçlanamayacağını onaylıyorum. Katılımımı kapsayan geçerli bir bireysel sorumluluk ve ferdi kaza sigortam var. Herhangi bir kişiye veya malına zarar verirsem sorumluluğu üstleneceğim ve organizatörün, Red Bull GmbH şirketinin ("Red Bull") ve bağlı şirketlerinin herhangi bir zarara uğramamalarını sağlayacağım.

Benim ve diğer herkesin iyiliği için, organizatörün koyduğu yarışma ve güvenlik kurallarına ve her türlü talimata uymayı kabul ediyorum. Ekipmanımı kontrol ettim ve iyi çalışır durumda, etkinlik için uygun durumda olduklarını temin ederim. Katılımım herhangi bir zamanda organizatör veya Red Bull tarafından reddedilebilir.

Etkinlik twitch.tv/redbulltr ve Red Bull’un yetkilendireceği üçüncü kişiler ve kuruluşların kanal ve uygulamalarında yayınlanacak. Red Bull veya onun zaman zaman yetkilendireceği üçüncü kişiler Etkinlikten, Etkinliğe katıldığım lokasyondan, yaşadığım yerden, evim dahil olmak üzere ses ve görüntü kayıtları ile fotoğraf ("Malzeme") almaya ve bunları kullanmaya ve adımı, görüntümü, sesimi, gösterimi ve biyografimle ilgili Malzemeyi (ticari, tanıtıcı veya başka) her türlü amaç için her türlü medyada kullanmaya yetkili olacaktır.

Red Bull, sözkonusu Malzemeyi ve Katılımcı İçeriklerini radyo, televizyon, sinema, etkinlikler, veri taşıyıcıları ve dünya çapındaki internet ağı dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, her türlü medyada kullanmaya, yayınlamaya, oynatmaya, göstermeye, çoğaltmaya ve/veya kamuya sunmaya yetkilidir. Red Bull sözkonusu Malzemede her türlü tadilat, ara verme, kesme veya başka değişiklikler yapmaya ve bu değiştirilmiş Malzemeyi ve Katılımcı İçeriğini kısıtlama olmaksızın kullanmaya yetkilidir. Ayrıca, Red Bull tanınan bu hakları üçüncü kişilere devretmeye de yetkilidir. Sözkonusu Malzemeleri ve Katılımcı İçeriğini onaylama hakkımın olmayacağını biliyorum. Adımın Etkinlikte katılımcı olarak geçmeyebileceğini anlıyorum ve Etkinlikle ilgili herhangi bir malzemedeki görüntümden maddi kazanç elde etmeyi beklemiyorum.

Aksi belirtilmediği sürece, Red Bull, etkinlik sırasında hareketli ve/veya hareketsiz görüntüler kaydetmek veya içerik kaydı almak için kendi kameramı kullanmama izin vermektedir ("Katılımcı İçeriği"). Bu türden Katılımcı İçeriğinin kullanımı dahil, Red Bull'un etkinliğin fikri mülkiyet ve medya haklarına sahip olduğunu anlıyorum ve talep halinde Red Bull'un Katılımcı İçeriği'ne erişmesini sağlayacağım. Ben veya üçüncü taraflarca herhangi bir ticari ya da kişisel kullanım Red Bull'un ön iznine tabidir.


Rules:
No Information
Red Bull has not added any information yet
Participants
Registered Confirmed Attended Available Slots
2 2 2 0
Tournament Schedule
Dec
21
Registration Opens
21.12.2020 17:01 +3 UTC
Dec
23
Registration Closes
23.12.2020 17:59 +3 UTC
Dec
21
Check-In Starts
21.12.2020 17:01 +3 UTC
Dec
24
Check-In Ends
24.12.2020 21:59 +3 UTC
Dec
24
Tournament Starts
24.12.2020 22:00 +3 UTC
Dec
26
Tournament Ends
26.12.2020 21:00 +3 UTC