Feed
Red Bull 1 day ago
Red Bull Flick yakında kaldığı yerden devam ediyor. Gelişmeler için takipte kalın!
ESA Esports 3 months ago
Hepsiburada - Hepsigamer ESA Esports PUBG Duo turnuvası hakkındaki tüm sorularınızın cevapları medium.com/pdcrehber linkinde!
ESA Esports 3 months ago
Büyük Final 3 Ekim Cumartesi twitch.tv/esaesportstv kanalında!
ESA Esports 3 months ago
Follow this page to find out about upcoming ESA Esports tournaments!
ESA Esports 3 months ago
ESA Esports tarafından Hepsiburada - HepsiGamer sponsorluğunda düzenlenen PUBG Turnuvası kayıtları başladı! 30,000 TL'lik büyük ödülde payın olsun istiyorsan, takım arkadaşına haber ver ve oyun başlasın!

Takım arkadaşınla PUBG hesabını ekleyip takımını kurduysan İlk hafta ve diğer tüm haftalardaki elemelere turnuvalar sekmesinden kayıt olabilirsin.
NVIDIA GeForce 4 months ago
Don't miss the live stream for the first stage of Rainbow Six Siege: Turkey Cup on 12/07/2020 which will start at 6PM on NVIDIA GeForce TR's Twitch channel with @metmellow! Watch all live stream series and catch a chance to win the grand prize! #FramesWinGames
Monster 6 months ago
Monster 7 months ago
26 Nisan'a kadar her gün düzenlenecek Monsters Reloaded Powered by GeForce oyunlarına katılarak CS:GO ve PUBG yeteneklerini sergile, gerçek canavarın kim olduğunu herkese göster!
NVIDIA GeForce 7 months ago
NVIDIA GeForce Türkiye, Monster ve Ubisoft ortaklığında düzenlenen Tom Clancy's Rainbow Six Siege turnuvası başlıyor. Detaylar için turnuva sayfasındaki duyuruları takip edin! https://pdc.gg/BMvjFY
Red Bull 8 months ago
14-22 Mart 2020 tarihleri arasında yapılması planlanan Red Bull Flick Türkiye çevrimdışı net kafe elemeleri, ülkemizde alınan sağlık önlemleri doğrultusunda iptal edilmiştir. Katılımcılarımızın, seyircilerimizin ve çalışanlarımızın sağlık güvenliği Red Bull Türkiye'nin birincil önceliğidir.

Red Bull Flick çevrimiçi (online) elemeleri planlandığı gibi devam etmektedir.

Playoff ve final takvimimiz ilerleyen vakitlerde açıklanacaktır. Kafe turnuvalarındaki kayıtlarınız saklanmaya devam edilecek ve kayıtlı iletişim adreslerinizden yeni duyurular size iletilecektir.

Bilgilerinize sunarız.
Red Bull 8 months ago
Redbull Flick final etkinliği biletleri satışa çıktı. Satın almak için: https://www.redbull.com/tr-tr/events/red-bull-flick
Red Bull 8 months ago
Yeni açılan online elemelerle beraber, turnuva saatleri güncellenmiştir:

13 Mart Cuma 20:00 - https://pdc.gg/Hg8Qi

14 Mart Cumartesi 18:00 - https://pdc.gg/n9R1i

20 Mart Cuma 20:00 - https://pdc.gg/Nd9iP

21 Mart Cumartesi 18:00 - https://pdc.gg/eF86N

Lütfen yarım saat önce online olup hazırlıklarınızı tamamlamayı ihmal etmeyiniz.
Red Bull 8 months ago
Yeni açılan kafe turnuvalarını kaçırmayın! Belirtilen kafelerdeki etkinlikler 11:00'de başlayıp, kayıtlar 14:00'te kapanmaktadır. Hazırlıklarınızı kafeye vardığınızda tamamlamayı unutmayın!
Red Bull 8 months ago
Turnuvalarımıza katılırken sormak istediğiniz her şeyi bu video içerisinde bulabilirsiniz.
Red Bull 9 months ago
Takım uyumu, beceri, aim, yetenek... Türkiye'nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick tüm bu özellikleri en iyi şekilde gösterecek ikiliyi arıyor. Online, offline ve playoff olmak üzere 3 ayaktan oluşan turnuvanın büyük finali 29 Mart'ta! Playoff aşamasında en iyi performansı gösteren 4 takım, Türkiye’nin en iyisi olmak için sahneye çıkacak.
Red Bull 9 months ago
Elemelerin ardından playoff'lara kalacak 64 takım 25 Mart'ta final için mücadele edecek. Son 4'e kalan takımları ise 29 Mart'ta Red Bull Flick'in büyük finalinde izleyebilirsiniz. Tüm bilgi ve detaylara PlayDecent üzerinden veya https://www.redbull.com/tr-tr/events/red-bull-flick adresinden göz atabilirsiniz.
Suggested Pages
Red Bull 12,214 Followers
Riot Games 0 Followers
Monster 12,211 Followers
NVIDIA GeForce 12,326 Followers
ESA Esports 74 Followers